“Uba”

* pildil 14-kuune.

pruun emane (bbEE)
sünd 19.12.2018
Kaasomanik Kersti Kuusk, Eesti

TERVISEUURINGUD

  • puusad A/A
  • küünarliigesed 0:0
  • silmad puhtad (mai 2020)
  • PRA-prcd Normal/Clear (vanemad puhtad)
  • EIC kandja
  • HNPK Normal/Clear
  • EKL registris »

Uba on noor väga toreda iseloomuga koer Ahvena viimasest pesakonnast. Loodame, et temast kasvab oma vanemate vääriline tore labrador.

SUGUPUU

SW SH CH Windleaf Disco
HD A/A ED 0:0 Eyes Clear
EIC, HNPK, prcd-PRA Normal/Clear
(SW)
CAN CH Madabout’s Rideon to Handyhill
(USA)
BISS AM CH Lor-Als Hot Diggity JH WC Huntmor’s Work Of Art
Lor-Als June Bug
Madabout’s Juno My Name AM CH Venetian’s Copy That
CH Staghorn’s Hot Toddy At Madabouts
SW SH CH NO CH Aquador Morgana
(SW)
NO CH Labry Berry Scherbet at Play Mor CH Gilbron Pride Olaf Baltic Rock
Labry Berry Zenta Prima
Aquador Ilythia CH Tjotte’s Lover Under Cover
Askrikes Winchat
My Brand Special Indeed
HD A/A ED 0:0 Eyes Clear
PRA-prcd Normal/Clear
EIC Carrier
(EST)
RUS RKF BLR UKR FIN INT CH Stenveyz Get Popular
HD A/A, ED 0:0, eyes clear
(RUS)
FIN EST RUS CH Palabras Keep On Movin’ N CH NV-01 Birchbrook Barley Wine of Charway
FIN CH Tweedledum Palabras Kleo
Stenveyz Part of Million FIN CH Follies Rule of Thumb
INT GRAND RUS LT UKR BLR RKF CH CLUB W’01 ’03 Evellan’s Halfmillion Kisses For Stenveyz
My Brand Mademoiselle
HD A/A ED 0:0 silmad puhtad
(EST)
Mallorn’s Romeo Visions I’m Able
Rosanan La Rosa
FIN EST LV LTU BALT RUS CH FIN JW’03 Mallorn’s Terracotta SW W’01 NORW FIN SW SH CH Tjotte’s Broken Arrow
Mallorn’s MMM Marabou

 

NÄITUSTE TULEMUSED

Kuupäev Näitus Kohtunik Klass Tulemused
26.01.2020 Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 – II, Narva Sergei Zaretski (Belarus) Juunioriklass SP 1 SK PE3 TPJ Jun SERT
25.01.2020 Rahvuslik näitus Narva Winter Cup 2020 – I, Narva Zlatko Jojkic (Serbia) Juunioriklass SP 1 SK VSPJ Jun SERT
19.01.2020 8 ja 9 rühma näitus, Pisisaare Spordihoone Jõgevamaa Tamara Sarmont (Belarus) Juunioriklass SP 1 SK PE3 VSPJ Jun SERT
18.01.2020 8 ja 9 rühma näitus, Pisisaare Spordihoone Jõgevamaa Livija Zizevske (Lithuania) Juunioriklass SP 3 SK PE4
28.07.2019 Rahvuslik kõikide tõugude koertenäitus, Harjumaa Martin Johansson (Sweden) Kutsikaklass 1 EAH TPK
27.07.2019 Rahvuslik kõikide tõugude koertenäitus, Harjumaa Jetta Tschokkinen (Finland) Kutsikaklass 1 EAH TPK

KATSETE TULEMUSED

VETELPÄÄSTE

  • 21.06.2020 Vetelpääste eksam Lätis: 93 punkti 100-st ja 4. koht;
  • 20.06.2020 Rahvuslik vetelpääste eksam: koolitustulemus VP1.

GALERII