black-pup2

Loodetavasti toob see aasta meile ka elevust kutsikakasti. Allpool on kirjas info tulevaste vanemakandidaatide kohta. Iga pesakonna jaoks peame nimekirja võimalikest kutsikahuvilistest, nii et võid julgelt ühendust võtta telefonil 50 40 116 või maarit (at) mybrand.ee, kui tunned ühe või teise pesakonna vastu huvi.

Kutsikad on tavaliselt valmis minema uude koju 8-9-nädalaselt. Selleks ajaks oleme andnud neile hinnangu ja teinud iseloomutesti, mis võimaldab ennustada, millisesse perre kutsikas sobib. Jätame tavaliselt igast pesakonnast koju kasvama mõne lubava kutsika, kelle seast hiljem valime sobiva aretuseks ja näitusteks/katseteks.

Kõikidest siiski aretuskoera ei tule ning vahel otsime seetõttu uut kodu noortele koertele, kes on saanud elementaarse algõppe, hoiavad puhtust ja oskavad rihma otsas käia. Kui oled sellisest koerast huvitatud, võta ühendust.

OMA KODU ON OTSIMAS:

  • Otsime toredat kaasomandikodu pruunile emasele kutsikale, kes on sündinud 10.juulil 2017 ning saabub peagi Eestisse. Kui sind huvitab kutsikas, kes on oma pesakonna lubavaim ning sa oled huvitatud koostööst meiega, siis võta julgelt ühendust tel 50 40 116 või maarit (at) mybrand.ee.
  • Samasugust kaasomanikku on otsimas ka peagi Eestisse jõudev kollane emane kutsikas.

 

MUSTAD JA KOLLASED KUTSIKAD SÜNDISID 30.7.2017

Oma inimesi on otsimas veel 30ndal juulil sündinud must isane ja kollane isane. Kutsikad on läbinud iseloomutestid, eakohased ussikuurid ja vaktsineerimised ning on valmis oma inimeste juurde minema. Pilte ja videoid sellest pesakonnast meie Facebooki lehel: www.facebook.com/kennelmybrand/

Lisainfo tel 50 40 116 ja e-mailil maarit (at) mybrand.ee.

Aitäh, Jaana, abi ja toe eest selle pesakonna planeerimisel ja teostamisel!

 
isa: ADVENTURER’S KING AND I “Kunkku”
EST RUS JCH EST CH TLN JW’15 TLN W’15
HD B/B ED 0:0 silmad puhtad
EIC HNPK prcd-PRA Normal/Clear
ema: MY BRAND APPLE ROSE “Rayna”
 HD B/B ED 0:0 silmad puhtad
prcd-PRA Normal/Clear, EIC Clear

PESAKONNA SUGUPUU

EST RUS JCH EST CH TLN JW’15 TLN W’15 Adventurer’s King And I AM CH Sure Shot HySpire Impressive AM CH Windfall’s Pipe Major
AM CH Janrod’s Tammy Whynot
FI MVA EE MVA BY MVA LV JMVA EE JMVA EEJV-11 Adventurer’s Nothin’ Bu’The Truth FI MVA LV MVA EE MVA RU MVA RU JMVA LT JMVA LV JMVA EE JMVA BALT JCH EEJV-09 EEV-09 Adventurer’s Second To None
EEJW-07 EEW-07 HySpire Jessica at Adventurers
My Brand Apple Rose AM BISS GCH Mtn Meadow Buckeye Brutus AM CH Mtn Meadow Black Eye Affair
AM CH Mtn Meadow What a Sight
My Brand Rare Stone Rose BISS CH Big Sky’s Stone Kutter
EST LV RUS JCH BALT JW’06 Rocheby Liberty Belle

2018 PLAANIME PESAKONDI SELLISTELE EMASTELE:

  • EST LV LTU BALT JCH MY BRAND VICTORIA’S SECRET (must/pruun pesakond)
  • MY BRAND FIRST CLASS FIVE STAR (must/kollane pesakond)

Pesakonnaplaanid võivad jooksvalt muutuda vastavalt emaste jooksuaegade algusele, tiinestumise õnnestumisele ning võimalustele teostada just sellised vanemate kombinatsioonid, millesse ise usume. Kui soovite just nimelt kindlalt emaselt kutsikat, tasub varakult ühendust võtta ja oma plaane tutvustada.

Lisainfot saab telefonil 50 40 116 ja e-mailil maarit (at) mybrand.ee. Mõnikord võib meilidele vastamine viibida, seetõttu soovitan kiirete küsimuste korral eelistada telefoni. Rohkem pilte ja videoid leiad meie Facebooki lehelt.

 

Pilte meie eelmistest pesakondadest: