black-pup2

Loodetavasti toob see aasta meile ka elevust kutsikakasti. Allpool on kirjas info tulevaste vanemakandidaatide kohta. Iga pesakonna jaoks peame nimekirja võimalikest kutsikahuvilistest, nii et võid julgelt ühendust võtta telefonil 50 40 116 või maarit (at) mybrand.ee, kui tunned ühe või teise pesakonna vastu huvi. 

Kutsikad on tavaliselt valmis minema uude koju 8-9-nädalaselt. Selleks ajaks oleme andnud neile hinnangu ja teinud iseloomutesti, mis võimaldab ennustada, millisesse perre kutsikas sobib. Jätame tavaliselt igast pesakonnast koju kasvama mõne lubava kutsika, kelle seast hiljem valime sobiva aretuseks ja näitusteks/katseteks. 

Kõikidest siiski aretuskoera ei tule ning vahel otsime seetõttu uut kodu noortele koertele, kes on saanud elementaarse algõppe, hoiavad puhtust ja oskavad rihma otsas käia. Kui oled sellisest koerast huvitatud, võta ühendust.

MUSTAD JA KOLLASED LABRADORIKUTSIKAD 7.05.2018

7.05.2018 sündisid Blue ja Tessa kutsikad, pesakonnas on üks kollane emane ja üks must emane kutsikas. Lisame pilte ja videoid peagi.
See on pesakonna vanematele esimene pesakond ja geeniuuringute põhjal teame, et kutsikatel ei ilmne selliseid haiguseid nagu EIC, HNPK ja prcd-PRA.

Kui oled huvitatud selle pesakonna kutsikast, võta varakult ühendust ja küsi lisa tel 50 40 116 või e-mailil maarit ( at ) mybrand.ee.

MY BRAND SKY WIZARD “Blue” MY BRAND FIRST CLASS FIVE STAR “Tessa”

PLANEERITUD PESAKONNA SUGUPUU:

isa: My Brand Sky Wizard
HD A/A ED 0:0, silmad puhtad
EIC, HNPK, prcd-PRA puhas
World Winner’16 EUR Winner’16 CIB CIE RUS JCH RUS FIN LTU KZS RKF CH West Sib Story Aidaho Larkspur Lynx
INT RUS USB KAZ GR RKF CH Lab’Spb Alabama Girl
Arctic Sky Aquarelle POL CH JCH LUX JCH JCW’11 Arthus Sarracenia Majestic Chameleon
POL EST LTU CH My Brand Ebony At Aquarelle
ema: My Brand First Class Five Star
HD A/A ED 0:0, silmad puhtad
HNPK, prcd-PRA puhas, EIC kandja
MEX EST CH Tabatha’s Caffu Queijeiro MEX CH Dickendall Bucky
AM CH Tabatha’s Gala WC
Tweedledum Baila Baila FIN CH Devonshires London Edition
Tweedledum Give N Take

PLANEERIME JÄRGMISI PESAKONDI NEILE EMASTELE:

LV CH MY BRAND ROSE IS A ROSE

“Mimi” saab loodetavasti kollase pesakonna augustis-septembris.
Täpsem teave pesakonna, tulevase isa ning sugupuu kohta niipea, kui jooksuaeg on alanud ja plaanide teostamine kindel.

EST JW’17 TLN JW’17 EST JCH MY BRAND LAST MINUTE DELIVERY

“Lilli” esimene pesakond näeb loodetavasti ilmavalgust samuti augustis-septembris ja on praeguste plaanide kohaselt musta ja kollast värvi.

REVAL DREAM GLADDEN CHASSIDY

“Saara” saab pesakonna sügisel 2018. Suure tõenäosusega saab see olema pruuni värvi pesakond, aga lähemalt juba siis, kui plaanid selgemad.

Pesakonnaplaanid võivad jooksvalt muutuda vastavalt emaste jooksuaegade algusele, tiinestumise õnnestumisele ning võimalustele teostada just sellised vanemate kombinatsioonid, millesse ise usume. Kui soovite just nimelt kindlalt emaselt kutsikat, võtke varakult ühendust.

Lisainfot saab telefonil 50 40 116 ja e-mailil maarit (at) mybrand.ee. Mõnikord võib meilidele vastamine viibida, seetõttu soovitan kiirete küsimuste korral eelistada telefoni. Rohkem pilte ja videoid leiad meie Facebooki lehelt.

[supsystic-form id=11]

Pilte eelmistest pesakondadest:

 

[metaslider id=3979]